O značke

TELSTAR

Tom-Flynn.jpg

História značky sa píše od roku 1991, kedy írsky podnikateľ Michael Thomas Flynn začal obchodovať v Českej republike. Sprvu ako distribútor japonských hodiniek. Onedlho však zistil, že potrebuje slovenským a českým ľuďom ponúknuť aj hodinky, ktoré budú dostupné širokému publiku a pritom budú kvalitné a spoľahlivé . Mali to byť hodinky pre deti, športovcov, podnikateľov, slečny, dámy i staršiu generáciuSkrátka aby si každý mohol u jednej značky naplniť svoj ​​sen alebo potrebu a to s rovnakými zárukami ako u veľkých hodinárskych značiek. Preto vznikla značka TELSTAR.
Hodinky TELSTAR sú pre každého. Sú originálne, ale nie výstrednéSú klasické, ale nie usadlé.  vyzývavé, ale nie extravagantné. Sú darčekom, ktorý nikdy neurazí. Napĺňajú predstavy, sny a priania.
Čoskoro budú hodinky TELSTAR oslavovať na slovenskom trhu dvadsaťročné výročie. Počas tejto doby si značka získala veľkú popularitu a ľudia ju poznajú predovšetkým ako klasickú hodinársku značku, za ktorou stojí spoľahlivosť a tradícia rodinnej firmy, ktorá dobyla aj ďalšie európske trhy. Nosí ju na ruke už viac ako pol milióna ľudí, a napriek tomu má stále svojim zákazníkom čo ponúknuť.
 
 
 

Zastavte se, zatvorte oči a snívajte...

Letný podvečer. Vtáci spievajú, šumí les, vonia ihličie.
Prší, hraje hudba. Cinkot tanierov a vôňa nedelnej pečene.
Jeseň v parku. Cez chladný vzduch hrejú slnečné paprsky babieho leta. Je počuť detský plač a v dialke hučí rieka.

Nech už je Váš sen akýkoľvek, TELSTAR ho splní. Je Váš sprievodca časom, brána do snov a spomienok. Ide s Vami. Ide s časom.

TELSTAR. Snívajte…